Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

O FIRMIE

Dodano dnia: 02-11-2017

Domena: http://wyrzykowski.net/

Adres: Milionowa 55

Kod pocztowy: 93-113

Miejscowość: Łódź

Telefon: 605135005

 

Korygują bardzo duże wady wzroku. W przeciwieństwie do lasera nie wywierają wpływu na centralną część rogówki. Lista zalet, jakimi mogą pochwalić się soczewki fakijne jest bardzo długa. Nie dziwi więc fakt, że wspomniane rozwiązania budzą coraz większe zainteresowanie wśród pacjentów, którzy zmagają się z krótkowzrocznością, nadwzrocznością, astygmatyzmem lub niezbornością i nie chcą już nosić grubych, niezbyt estetycznych okularów.

 

Soczewki fakijne to również doskonała alternatywa dla tradycyjnych szkieł kontaktowych. Sam zabieg implantacji nie jest zbyt skomplikowany. Trwa zaledwie kilkanaście minut. Lekarz wprowadza soczewkę przez niewielkie nacięcie oka i wszczepia ją do tylnej komory. W przeprowadzaniu tego typu interwencji medycznych specjalizuje się łódzka klinika Chirurgia Okulistyczna Wyrzykowski. Posiada duże doświadczenie i innowacyjny sprzęt.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzKomentarz opublikowany przez: Klinga
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Po konsultacjach w powyższej klinice okulistycznej zdecydowałem się na zabieg implementacji soczewki fakijne. Muszę przyznać, że rewelacyjnie się sprawdzają, a zawsze obawiałam się zabiegów laserowych.

Ocena: 3

INNE WIZYTÓWKI