PIF-PAF

O FIRMIE

Dodano dnia: 14-06-2019

Domena: https://www.pif-paf.poznan.pl/

Adres: Engeströma 24

Kod pocztowy: 60-571

Miejscowość: Poznań

Telefon: 61 843 62 36

Wiele przedsiębiorstw, a także osób prywatnych boryka się z problemem inwazji najróżniejszych owadów, które są uciążliwe, niszczą wiele artykułów żywnościowych i nie tylko, a co więcej, przenoszą także wiele ciężkich chorób. Zauważywszy jednego osobnika danego gatunku, należy się spodziewać, że jest ich więcej i najlepiej zadziałać od razu. W takich przypadkach konieczna jest dezynsekcja, której w Poznaniu może dokonać firma z linku pif-paf.poznan.pl. Jest to przedsiębiorstwo od ponad 20 lat zajmujące się likwidacją dorosłych postaci i larw takich gatunków jak muchy, komary, pchły, pluskwy, mole, osy i szerszenie.

Każdy z gatunków wymaga nieco innej metody, aby cała operacja odniosła sukces. Wśród nich wymienić należy takie środki jak:

  • termiczne,
  • mechaniczne,
  • chemiczne.

Na przykład pluskwy i ich larwy można likwidować przy użyciu bardzo wysokich lub bardzo niskich temperatur, na karaluchy stosuje się pasty i lepy, zaś sposobem na komary są środki chemiczne. Pracownicy firmy doskonale znają się na sposobach walki z tymi nieproszonymi gośćmi, usuwając ich szybko i skutecznie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE WIZYTÓWKI