Perspektywa - Studio Rysunku

O FIRMIE

Dodano dnia: 16-06-2019

Domena: https://kursrysunku.net/

Adres: Hoża 88

Kod pocztowy: 00-682

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 501 243 591

Wielu absolwentów liceów chce zdawać na architekturę. Zastanawiają się więc, gdzie można podszkolić się z rysunku architektonicznego i technicznego. Najlepiej wziąć udział w kursie, na którym można poszerzyć swoją wiedzę z rysunku na:

  • fakultetach
  • wykładach
  • konkursach rysunkowych
  • próbnych egzaminach z grupą zaawansowaną.

Rekomendowane studio Perspektywa zaprasza na taki kurs rysunku w Warszawie przyszłych studentów architektury. Są to zajęcia przeznaczone dla grup o różnym stopniu zaawansowania. Studio działa w branży już od blisko dwunastu lat i wciąż poszerza ofertę swoich warsztatów. Początkujący kursanci mogą uczestniczyć w zajęciach z absolwentami kursów. Mogą się od nich dużo dowiedzieć. Uczestnicy kursów mogą też konsultować się ze swoimi wykładowcami po zajęciach. Można to robić online bądź osobiście.

Kursanci płacą tylko za jeden dzień zajęć w tygodniu. W pozostałe dni mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie. Chcąc obniżyć koszty nauki, warto zapoznać się z atrakcyjnymi zniżkami i programami rabatowymi.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzKomentarz opublikowany przez: edofindi
Dodany: 2019-11-28 13:04:59

Studio Perspektywa to świetna szkoła rysunku w Warszawie. Jeśli macie ochotę poduczyć się tego rzemiosła to w tym miejscu można to zrobić we współpracy z znakomitymi wykładowcami. :)

Ocena: 5

INNE WIZYTÓWKI