Netpaka.eu

O FIRMIE

Dodano dnia: 14-03-2019

Domena: https://netpaka.eu/

Adres: Powstańców Śląskich 54

Kod pocztowy: 42-700

Miejscowość: Lubliniec

Telefon:

Planujesz założyć firmę, w której będziesz przewozić pasażerów? A może już masz przedsiębiorstwo transportu osobowego? Niezależnie od Twoich motywacji, musisz przede wszystkim mieć odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Współcześnie, aby zajmować się transportem ludzi, należy przejść specjalistyczny kurs na przewóz osób, który daje prawo do prowadzenia takiej działalności na terenie całej Unii Europejskiej. Tym samym, korzystając z takiego szkolenia, można otworzyć się na działalność międzynarodową.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, wystarczy wejść na stronę internetową netpaka.eu, na której znajdują się najistotniejsze informacje, dotyczące odbycia takich kursów. Na tym portalu można dowiedzieć się, jakie są aktualne wymogi, aby uczestniczyć w takim szkoleniu, jak często należy przeprowadzić odpowiednie doszkalanie, a także jakie wiążą się uprawnienia z uzyskaną licencją. Platforma Netpaka to doskonałe źródło informacji dla wszystkich, którzy interesują się prowadzeniem działalności spedycyjnej i transportu osobowego.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE WIZYTÓWKI