TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

O FIRMIE

Dodano dnia: 24-08-2023

Domena: https://jarajto.pl/

Adres: Podanin 50

Kod pocztowy: 64-800

Miejscowość: Chodzież

Telefon: +48883883259

Hurtowa i detaliczna dystrybucja akcesoriów do palenia, prowadzona legalnie, na terenie Polski oraz poza granicami kraju, to domena sklepu online, który ogłasza się na stronie jarajto.pl. Sprzedaż obejmuje fabrycznie nowe produkty pochodzące od sprawdzonych wytwórców. 

Kadra dostawcy zastrzega, że realizuje zamówienia wyłącznie od osób pełnoletnich, świadomych rodzaju i przeznaczenia towaru, który kupują. Pracownicy wymagają od klientów zapoznania się z regulaminem sklepu oraz stosowania się do zawartych tam zapisów. Jeżeli zachodzi podejrzenie, że nabywca nie ukończył 18 lat lub chce zamówić produkt do celów niezgodnych z prawem, jego dyspozycja zostaje natychmiastowo anulowana.

Wysyłka towarów odbywa się przez firmy kurierskie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Klient powinien mieć świadomość, że przy zamówieniu za granicę takich akcesoriów, jak bletki smakowe, cybuchy, młynki czy lufka szklana, cena za transport jest wyższa niż podczas przewozu na terenie kraju i ustala się ją indywidualnie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE WIZYTÓWKI