Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych

O FIRMIE

Dodano dnia: 28-12-2021

Domena: https://zelazowski.pl

Adres: Juliusza Słowackiego 26

Kod pocztowy: 05-091

Miejscowość: Ząbki k/Warszawy

Telefon: 602 232 805

Założona w Warszawie, a później przeniesiona do podwarszawskich Ząbek odlewnia metali to firma z bardzo bogatą tradycją, jednak zawsze pozostająca przede wszystkim działalnością rodzinną. Zajmuje się ona i odlewami artystycznymi, i użytkowymi, w pierwszym wypadku bardzo dba o ich prezencję, a w drugim o funkcjonalność.

Przepięknymi ozdobami są np. figury różnych postaci i zwierząt wykonane z mosiądzu (inne odlewy powstają też z brązu czy aluminium). Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie tematyczne. Przykładowe produkty to Amazonka na koniu podczas galopu, kominiarz w roboczym stroju, rozmodlony aniołek, siedzący Budda z wielkim brzuchem, leżący chłopiec czytający książkę itd.

Bardzo ładnie prezentują się również figury mosiężne przedstawiające różne zwierzęta. Wymienić można chociażby dzika, byka, konia, lwa, łosia, małpę. Wybór w sklepie online zelazowski.pl jest bardzo szeroki. Gdyby jednak klient nie znalazł tam tego, czego szuka, to firma oferuje mu wykonanie odlewu na indywidualne życzenie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE WIZYTÓWKI