EURO JUMP LESZNO

O FIRMIE

Dodano dnia: 14-06-2018

Domena: http://eurojumpleszno.pl/

Adres: Gabriela Narutowicza 13

Kod pocztowy: 64-100

Miejscowość: Leszno

Telefon: 515 743 444

Każdy szef powinien dbać o dobrą atmosferę w zespole i integrację pracowników. Dlatego organizowanie imprez integracyjnych przynajmniej raz w roku, to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli interesuje Cię organizacja imprez integracyjnych w Lesznie, to najlepszym miejscem będzie Park Trampolin, należący do firmy Euro Jump. Jakie atrakcje czekają tam na Twoich pracowników? To przede wszystkim 33 różne trampoliny, na których czeka Was moc wrażeń i na których każdy będzie mógł się wyskakać za wszystkie czasy.

W rekomendowanym parku są nie tylko standardowe trampoliny, ale też tak zwane trampoliny akrobatyczne czy wyczynowo-sportowe, na których możliwe jest nawet rozegranie meczu koszykówki. To, jak będziecie spędzać czas na trampolinach, zależy tylko od Was, jedynym ograniczeniem jest tu Wasza wyobraźnia, jedno jest pewne śmiech i dobra zabawa są gwarantowane.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzKomentarz opublikowany przez: puthitavc
Dodany: 2019-04-03 15:42:46

Euro Jump to świetne miejsce na imprezę integracyjną. W tym parku trampolin można na powrót stać się dzieckiem i wyskakać się - pozytywne emocje gwarantowane. :)

Ocena: 3

INNE WIZYTÓWKI