Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka

O FIRMIE

Dodano dnia: 24-11-2017

Domena: http://www.duracz-zalecka.pl

Adres: Szewska 2

Kod pocztowy: 87-100

Miejscowość: Toruń

Telefon: 781 939 654

Rozwód jest często bolesnym doświadczeniem wymagającym poświęcenia. Jest to także jeden z wielu przypadków, który wymaga konsultacji z adwokatem, w celu uzyskania szczegółowych informacji i pomocy. Rozwody w Toruniu prowadzone przez kancelarie adwokacką Izabeli Duracz-Załęckiej to sprawy krótkie oraz, w miarę możliwości, bezproblemowe. Jako doświadczony i zaangażowany adwokat, Izabela Duracz-Załęcka stara się nie tylko znaleźć najlepsze rozwiązanie, ale także zadbać o dobro i samopoczucie swojego klienta.

Każda sprawa rozwodowa wymaga sprawdzenia wielu informacji na temat życia małżeńskiego danej osoby. Dokładna analiza oraz rozmowa z klientem pomaga w zajęciu danego stanowiska i znalezieniu jak najdogodniejszego rozwiązania. Korzystając z usług tej kancelarii adwokackiej, otrzymasz wszystkie niezbędne informacji na temat całej sprawy oraz bieżące sprawozdania z przebiegu sytuacji.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Napisz KomentarzKomentarz opublikowany przez: Albert Wysocki
Dodany: 2018-08-24 09:20:29

Pani Izabela jest bardzo dobra panią adwokat. Dzięki niej to ja uzyskałem pełne prawa do opieki nad dzieckiem, a nie moja małżonka, która zostawiła mnie dla innego mężczyzny.

Ocena: 3

INNE WIZYTÓWKI